Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда

До Києва новий поїзд довезе за дві з половиною години, до Харкова - за вісім з половиною
Depo.
5 листопада 2016 14:32
ФОТО: depo.ua
Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда
Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда

Учора, 4 листопада, вінничани зустрічали двоповерховий чеський потяг "Skoda", яким можна буде їздити в Харків і Київ. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Vежу".

Зайти у вагони поїзда на станції Вінниця дозволили не лише журналістам і залізничникам, а й усім охочим. Поїзд "Інтерсіті" №719 має шість двоповерхових вагоні першого і другого класів, хоч вони не надто відрізняються один від одного, а основна різниця – напевно, в ціні. Щоправда, на другому поверсі для пасажирів першого класу передбачені розкладні столи.

У потягу автоматизовані усі двері, окрім входу в туалет. В обох кінцях вагонів встановлені цифрові інформаційні табло. Є спеціальний вхід-вихід для людей з особливими потребами: у 6-му вагоні першого класу облаштовані спеціальні платформи та пристрої для тих, хто пересувається на інвалідних візках.

Вагони розраховані на 50 пасажирів кожен. Квиток від Вінниці до Харкова першим класом коштує 345 гривень, другим – 236, час у дорозі - 8 годин 23 хвилини. До Києва - за 174 гривні у вагоні першого класу і 121 – у другому, час у дорозі – 2 години 27 хвилин. 

Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда  - фото 1Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда  - фото 2Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда  - фото 3Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда  - фото 4Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда  - фото 5Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда  - фото 6Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда  - фото 7Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда  - фото 8Вінничани прогулялися вагонами двоповерхового поїзда  - фото 9