Вінничани поселили у своєму дворі альпаку

Минулого літа з тварини настригли два мішки вовни
Depo.
24 січня 2016 13:54
ФОТО: depo.ua
Вінничани поселили у своєму дворі альпаку
Вінничани поселили у своєму дворі альпаку

Три роки на подвір'ї вінничанки Наталії Виденко-Чорної живе альпака Степан, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 20minut.ua.

Вінничанка мріяла мати тварину, відколи побачила пухнастих альпаків на картинках в інтернеті. Але на той час купити їх жінка не могла, оскільки пара коштувала надто дорого - десять тисяч доларів. Пощастило їй дещо пізніше: продати тварину вінничанці погодились у зоопарку Дрогобича. 

"Їх завжди привозять парами, але один був "некомплектний". Нам тоді його дали на виплату. Коштував Степан 3,5 тисячі доларів", - розповіла жінка. 

Степан звик до свого нового житла на подвір'ї вінничанки. Товаришує з індиками, козами і навіть залицяється до поні. До рук іде неохоче: щоб сфотографувати, господарям його кожного разу доводиться ловити. Але тварина призвичаїлась до цього і не плюється. Може це зробити тоді, коли його навмисне дражнять. 

Вінничани поселили у своєму дворі альпаку  - фото 1

Їсть Степан разом з іншими тваринами. До умов невибагливий: завдяки своїй густій та пухнастій шерсті може спати на вулиці. Жінка розповідає, що на літо тварину стригли, бо жарко.  

"Вийшло два мішки шерсті. Один комусь віддали, інший залишився. Кажуть, за кілограм шерсті альпаки просять сто доларів. Вона легша і тепліша за овечу", - розповіла вінничанка. 

Подружжя Виденко-Чорних планує докупити Степану подругу. Щоб зібрати гроші, хочуть встановити скриньку для пожертв.

 

Читайте також: В Центральному парку поселили єнота і мавпу

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo