Як вінничани заробляють на покемонах

Підприємливі вінничани знайшли спосіб заробити на "покемоновій лихоманці"
Depo.
7 серпня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
Як вінничани заробляють на покемонах
Як вінничани заробляють на покемонах

Віртуальна гра з елементами доповненої реальності "Покемон Го" (Pocemon Go) стала хітом серед геймерів всього світу. У Вінниці теж з'являються покемономани. Вони влаштовують полювання на покемонів в тому числі у людних місцях, нерідко лякаючи оточуючих своєю дивакуватою поведінкою.

Викорисовуючи свій смартфон з включеним GPS і камерою, гравці шукають віртуальних покемонів. Знайшовши мультяшного персонажа гравець "запускає" на екрані телефону м'ячик і, таким чином, ловить тваринку. Головне завдання гри - спіймати якнайбільше покемонів та розвинути їхні вміння.

Вінничани почали знаходити покемонів - фото 1

Сьогодні, встановити хітову іграшку на свій смартфон можна за 50 гривень. Продавець мобільних телефонів Сергій, який за сумісництвом займається встановленням "Покемон Го" на смартфони, каже, що гра шаленими темпами набирає популярності серед місцевих жителів. За тиждень він встановлює гру більше ніж сотні геймерів.

Вінничани почали знаходити покемонів - фото 2

"Не працюю тільки з "Айфонами", у них складна установка, а на "Андроїди" гру встановлюю за 15 хвилин. Як встановлювати розібрався швидко, зараз допомагаю клієнтам. Якщо купують у нас в магазині смартфони, встановлюю безкоштовно. Це наша спільна ідея з керівництвом магазину", - розповів Сергій, прізвище чоловік не назвав.

Гра в Україні поки офіційно не представлена, тому консультант встановлює її за допомогою прив'язки до іноземних локацій.

Вінничани почали знаходити покемонів - фото 3

За словами покемономанів - гра не лише приносить користь здоров'ю, а й об'єднує та допомагає знайти нових друзів. В соцмережах вінничани вже створили спільноту присвячену покемонам, щодня туди додається більше 20 геймерів. Там вони обговоюють місця схованок покемонів, діляться корисною для гри інформацією.

"Покемонам вдень я приділяю пару годин, частіше пішки став ходити, покемонів збираю. За правилами гри, щоб з яєць вилуплювались покемони потрібно ходити пішки по 5 і більше кілометрів. Але гра батарею сильно розряджає - це мінус", - розповів 18-річний шукач покемонів Владислав Нечипорук.

Хлопець розповів, що зараз має 9 яєць та близько 20 покемонів. Зазвичай шукає їх під час прогулянок.

Вінничани почали знаходити покемонів - фото 4

Інший покемономан Олег Скрипник теж розповідає про користь для здоров'я від тривалих прогулянок у пошуках покемонів. В той же час, він каже, що від захоплення покемонами зовсім не в захваті його дівчина. 

"Покемонів я пам'ятаю ще з 90-тих. Тоді обожнював мультик, зараз гру. Вже пройшов понад 60 кілометрів, збираючи цих карманних монстрів. Тільки дівчина ображається, коли гуляємо, дивлюсь на екран телефону, а не на неї", - каже Олег Скрипник.

Тож, підсумовує вінничанин, Покемон Го - цікава гра від якої можна навіть отримати "бонуси" у вигляді багатокілометрових прогулянок, однак з покемономанією, як і з будь-яким іншим віртуальним захопленням, варто притримуватись правила "золотої середини".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця