ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани планують побудувати 60 сонячних електростанцій

ПАТ "Вінницяобленерго" запевняє, що сонячні електростанції дозволяють забезпечити не лише власні потреби, але і перепродати залишки в мережу
Depo.
25 червня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua
Вінничани планують побудувати 60 сонячних електростанцій
Вінничани планують побудувати 60 сонячних електростанцій

Цього року у Вінниці розраховують підключити близько 60 побутових сонячних електростанцій до загальної електромережі, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на vitatv.com.ua.

Сьогодні багато побутових споживачів розглядають можливість встановлення сонячних батарей, які дозволяють не тільки забезпечити потреби власного домогосподарства, а й перепродати електроенергію в мережу, компенсувавши таким чином витрати на традиційну електрику.

Зараз у Вінниці зареєстровано п'ять побутових споживачів, які використовують сонячне господарство для виробництва електрики та "діляться" з сусідами її надлишками. Для забезпечення одного індивідуального домогосподарства електроенергією орієнтовно потрібно 40-60 м кВ сонячних плит потужністю 10 кВт. Середня вартість встановлення та підключення такого обладнання з усіма супроводжувальними матеріалами, лічильником, інвертором складає, за свідченнями бувальців, 12-15 тисяч євро.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.