Вінничан налякав порожній дипломат

Представники спецслужб похвалили жінку, яка знайшла підозрілий предмет, за пильність і правильну позицію
Depo.
15 листопада 2016 13:21
ФОТО: depo.ua
Вінничан налякав порожній дипломат
Вінничан налякав порожній дипломат

Сьогодні, 15 листопада, у Вінниці на вулиці Шевченка біля будинку №29 двірник виявила чорний дипломат і викликала спецслужбу для перевірки. про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Жінка, яка виявила валізу, назватися не захотіла, але інформацією поділилася.

"Я його спочатку не помітила, бо з того боку, як ідеш з вулиці, не видно було. Роздивляюся, а він такий – у гарному стані. Я туди-сюди ходила. Думала, може, хтось забере. Може, там гроші у когось. То я так тут і крутилася. Якраз мій майстер прийшла. Я її й питаю, що будемо робити? Вирішили подзвонити керівникам. Там нам порадили поліцію викликати. І ще сказали, щоб самі нічого не брали", – повідомила прибиральниця.

Представники спецслужб, які негайно прибули на виклик, оглянули дипломат і виявили, що він порожній, але похвалили жінку за пильність.

"Добре, що люди одразу подзвонили. Це пильність та правильна реакція. У випадку підозри варто одразу звертатися до поліції, або на "гарячу" лінію УСБУ Вінниччини за телефоном: (0432) 53 13 09", - зауважила Ірина Алєксєєва з прес-центру УСБУ у Вінницькій області.

 

Читайте також: У Вінниці просто на вулиці знайшли 13 кілограмів ртуті

Більше новин Вінниці та області читайте