ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінниця готується прийняти Стус-Фест

На поетичний форум у Вінницю приїдуть Дмитро Стус, Тарас Компаниченко, сестри Тельнюк та багато інших українських митців
Depo.
28 липня 2015 15:49
ФОТО: depo.ua
Вінниця готується прийняти Стус-Фест
Вінниця готується прийняти Стус-Фест

29 - 30 серпня у Вінниці відбудеться поетичний форум "Стус-фест", повідомляє Depo.Вінниця

Він присвячений пам'яті нашого земляка Василя Стуса.  В фесті візьме участь його син Дмитро Стус, який пішов поетичним шляхом батька. На форум завітають митці з Донецька, Києва, Львова, Вінниці та інших регіонів: Тарас Компаниченко, сестри Тельнюк, Олесь Сергієнко, Олена Стяжкіна, Вахтанг Кіпіані, Олександр Никитюк, Люба Якимчук, Таня-Марія Литвинюк, Павло Лисий, Віра Бондар, Олександра Матвійчук та інші. Вони читатимуть вірші Василя Стуса і сучасну поезію.

Як розповіла голова оргкомітету фесту Наталя Климюк, урочисте відкриття фесту відбудеться 29 серпня, о 12.00, на Європейській площі. Після цього учасники поетичного форуму перейдуть до книгарні "Є".

Також заходи в рамках фестивалю відбудуться в обласному художньому музеї і кінотеатрі "Родина". 

"Ми запрошуємо любителів поезії Вінниці та інших регіонів безкоштовно взяти участь у всіх фестивальних заходах. Серед іншого, це будуть музичні і театральні номери, стріт-арт, перформанси, дискусії про творчість Стуса тощо,"- розповіла голова оргкомітету Наталя Климюк. 

Фестиваль отримав назву "Палімпсести" - це назва збірки, візитівка по-стусівськи. Він спонукає вкотре перечитати Стуса, відкрити нові сенси, якими озивається його творчість. Як наголошують організатори фесту, Василь Стус повертається до людей у роковини своєї смерті.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця