В калинівському водоканалі пояснили, чому з кранів тече багнюка

Директор водоканалу каже, що ремонтні роботи, через які з кранів калинівчан потекла багнюка, є плановими і відповідно до графіку триватимуть до 8 липня
Depo.
6 липня 2016 12:09
ФОТО: depo.ua

Коричневий колір та запах води, які з учорашнього дня спостерігаються у місті Калинівка, пов'язане з проведенням ремонтних робіт в мережах та спорудах водопроводу. Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомив директор калинівського водоканалу Сергій Бойко.

За словами керівника місцевого водоканалу, про проведення даних робіт калинівчани були попередженні через місцеву газету. Однак самі містяни кажуть, її мало хто читає та обурюються, що не було оголошень на дверях під'їздів, як в попередні роки.

"Це обов'язкові роботи з промивки мереж і споруд водопроводу. Вода в нас іде з річки Південий Буг, ми її очищаємо і накопичуємо в резервуар вже чистою. Цей резервуар по правилам потрібно кожного року промивати. В ніч з 4 на 5 липня ми його розгрузили, залишки відкачали в каналізацію і промили. Одночасно робимо промив мереж по місту. Ми піднімаємо концентрацію хлору і пускаємо в звортньому напрямку воду, щоб промити", - прокоментував Сергій Бойко.

За його словами, за погану воду містяни платити не будуть, щоправда, аби зробити перерахунок їм потрібно зателефонувати на водоканал та зафіксувати показники лічильників.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця