Упійманий на хабарі заступник прокурора Вінниччини відбувся лише штрафом

Штраф набагато менший, ніж отриманий посадовцем хабар 

Учора, 4 грудня, у Вінницькому міському суді оголошено вирок колишньому заступнику прокурора Вінницької області, адвокату та посереднику у хабародавстві. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Спецалізованої артикорупційної прокуратури.

Кожному призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі максимальної суми, передбаченої санкцією ч.2 ст.369-2 КК України (зловживання впливом) – 25 500 грн.

Встановлено, що до заступника прокурора Вінницької області (Олександра Попеска – ред.) в інтересах заявника звернувся посередник із проханням вплинути на процесуальних керівників у кримінальному провадженні щодо непритягнення його до кримінальної відповідальності за самовільне захоплення земельної ділянки. Заступник прокурора області пообіцяв вплинути на процесуальних керівників за грошову винагороду у розмірі $ 5 000, які запропонував передати через адвоката.

11 квітня 2018 року заступника прокурора області було затримано під час отримання грошей.

Нагадаємо, досудове розслідування у цій справі розпочиланося за іншою статтею ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (ожержання хабара), що передбачає реальний термін ув'язнення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця