Українці повинні кохатися і народжувати, - міністр Петренко

Міністр юстиції Павло Петренко озвучив філософію міністрерства під час робочого візиту на Вінниччину
Depo.
12 жовтня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua
Українці повинні кохатися і народжувати, - міністр Петренко
Українці повинні кохатися і народжувати, - міністр Петренко

Сьогодні, 12 жовтня, у Вінниці в пологовому будиноку №1 міністр юстиції України Павло Петренко урочисто вручив свідоцтва про народження дитини новоспеченим матусям, передає кореспондент Depo.Вінниця.

За словами урядовця, філософія міністерства полягає в тому, щоб зробити умови для отримання першого документа новонароджених українців максимально комфортними для їхніх батьків. 

"Наша філософія така: українці повинні кохатися і народжувати, а за документи подбає міністерство юстиції. На сьогодні видано 60 тисяч свідоцтв про народжнння у пологових будинках, а це 25% від усіх народжених у цьому році. Вінницька область серед передових, адже тут 25 пологових будинків мають з міністерством юстиції відповідні угоди і фронт-офіси працюють у всіх 25 пологових", - сказав міністр.

Українці повинні кохатися і народжувати, - міністр Петренко - фото 1

За його словами, для отримання свідоцтва прямо в пологовому батьки новонароджених мають протягом трьох днів визначитись з іменем дитини.

Нагадаємо, рік тому у Вінницькому міському клінічному пологовому будинку №2 Павло Петренко вручив перші свідоцтва про народження. Тоді Вінниця стала десятим обласним центром України, де видавати свідоцтва про народження дитини почали у пологовому будинку.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця