Вінничанка представлятиме українську молодь в ООН

Каденція Олександри Телегузової в молодіжній делегації України в ООН розпочалась вчора, 1 вересня
Depo.
2 вересня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua
Вінничанка представлятиме українську молодь в ООН
Вінничанка представлятиме українську молодь в ООН

Однією з чотирьох новообраних молодіжних делегатів України в ООН стала студентка 4 курсу Вінницького національного медичного університету Олександра Телегузова. Про це кореспонденту Depo.Вінниця розповіла новоспечена делегатка.

Право представляти молодь України в ООН  Олександра виборола, пройшовши відбірковий конкурс у два тури. За її словами, на конкурс було подано близько 400 заявок. 

"Про таку можливість я дізналась випадково і вирішила спробувати ні на що особливо не сподіваючись. Але моя заявка сподобалася і мене запросили на співбесіду, яку проводили представники Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, а також двох міністерств- молоді та спорту і закордонних справ", - розповідає Олександра.

Дівчина переконана, що необхідно виносити проблеми молоді України на загал, аби представники інших країн могли поділитися власним досвідом. Та перш ніж озвучити проблеми української молоді на міжнародному рівні, їх потрібно вивчити. З цією метою Олександра Телегузова розпочинає офіційне опитування українського студентства. Проблеми, які назве найбільший відсоток респондентів, будуть озвучені в ООН.

В опитуванні візьмуть участь студенти не лише вишів III-IV рівнів акредитації, а й вищих професійних училищ та коледжів. А оскільки молоддю вважаються люди віком від 14 до 35 років, будуть створені й анкети для представників молодіжних організацій та громадських активістів, які підпадають під цю категорію.

До роботи над дослідженням найбільших проблем української молоді делегатка залучить вінницьких активістів та студентів.

"Офіційно я працюю сама, але, звісно, таку роботу неможливо провести самостійно. Тому команда, яка зі мною працювала у Студпарламенті України і в Студпарламенті Вінниччини, допомагає мені і зараз, на волонтерських засадах, за що я їм надзвичайно вдячна", - каже Олександра Телегузова.

Довідка:

"Молодіжний делегат України до ООН" - проект, спрямований на активізацію талановитої молоді у всьому світі шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та прийнятті рішень у системі ООН. Програма ініційована Фондом Богдана Гаврилишина та діє за підтримки Міністерства молоді та спорту, Міністерства закордонних справ України, а також ГО "Львівська академія прав людини".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця