У всіх школах Вінниці встановлюють системи 9-ступеневої очистки води

В наступному році такими ж системами муніципалітет планує облаштувати усі 53 дитячі садочки

До початку нового навчального року в усіх 36 муніципальних школах Вінниці буде встановлено і підключено інноваційні системи 9-ступеневої очистки води. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Крім самих установок, які очищуватимуть воду, на якій готуватиметься їжа та напої для учнів, в закладах встановлюються бювети.

"Комплексна очистка води, яку запроваджують, передбачає систему зворотного осмосу – це технологія очищення води, яка використовує напівпроникні мембрани. Основна ціль полягає у продавлюванні води під високим тиском через напівпроникну мембрану з метою усунення з води шкідливих речовин, органіки, колоїдних часток і бактерій. Вода проходитиме 9 ступенів очистки з ультрафіолетовою лампою та мінералізатором", - йдеться в повідомленні.

Таке комплексне рішення по забезпеченню дітей якісною питною водою в освітніх закладах в Україні реалізується вперше. Розробкою і монтажем цих систем, які не мають аналогів у країні, займалась вінницька компанія.

Додамо, що на сьогодні у 98% шкіл та садочків України використовують хлоровану воду.

Нагадаємо, що у всіх школах Вінницької області перед першим уроком лунатиме гімн України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #школа