У Вінницькому медуніверситеті відкрили меморіальну дошку загиблому "кіборгу"

Олександр Кондратюк загинув рік тому під час боїв в Донецькому аеропорті
Depo.
20 січня 2016 13:16
ФОТО: depo.ua
У Вінницькому медуніверситеті відкрили меморіальну дошку загиблому "кіборгу"
У Вінницькому медуніверситеті відкрили меморіальну дошку загиблому "кіборгу"

В середу, 20 січня, в холі Вінницького національно медичного університету iм. Миколи Пирогова відбулося відкриття меморіальної дошки начмеду 90-го батальйону Олександру Кондратюку, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vinnitsa.info

На відкриття дошки приїхала дружина загиблого бійця Мирослава з 6-річною дочкою. Дівчинці надали право відкрити меморіальну дошку. За словами дружини "кіборга" Мирослави, Олександр був не просто лікарем, рятувати людські життя було його покликанням. 

"Війна відібрала в нашої родини найдорожчу людину. Саша був хорошим сином, чоловіком, найкращим батьком, чудовим другом, лікарем. Це було не просто професія, а його покликанням душі, він цим жив. Він любив Україну, дай Боже кожному любити так Батьківщину. Він був завжди там де потрібен, перший Майдан, другий, потім пішов добровольцем на війну, він хотів захищати неньку Україну", - розповідає крізь сльози дружина Героя.

Олександр Кондратюк закінчив вінницький медуніверситет у 2010 році. Після закінчення вишу кілька років працював дитячим лікарем у Шполі та Києві. Лейтенант медслужби загинув неподалік Донецького аеропорту в січні 2015 року. В той день він з групою поїхав забрати поранених з аеропорту і потрапив під обстріл. Тоді частина бійців потрапила в полон, а частина загинула. За словами побратимів Олександра, в той день на території аеропорту загинуло 58 людей. Героя поховали в селі Ярославка на Черкащині, звідки він був родом.

У Вінницькому медуніверситеті відкрили меморіальну дошку загиблому "кіборгу" - фото 1

У Вінницькому медуніверситеті відкрили меморіальну дошку загиблому "кіборгу" - фото 2

Нагадаємо, що в суботу, 16 січня, Президент України Петро Порошенко посмертно нагородив Олександра Кондратюка орденом Богдана Хмельницького 3-го ступеня. Нагороду отримали дружина загиблого Мирослава разом з донькою.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця