У вінницький зоопарк привезли морозостійких "монахів"

Так називається особлива порода папуг, які витримують мороз до 30 градусів
Depo.
21 вересня 2016 12:32
ФОТО: depo.ua
У вінницький зоопарк привезли морозостійких "монахів"
У вінницький зоопарк привезли морозостійких "монахів"

У вінницькому зоопарку з’явилися семеро витривалих папуг, які витримують мороз до 30 градусів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на УНН-Центр.

Серед папуг три "хлопчики" і чотири "дівчинки". Привезли їх з Києва. Нових мешканців зоопарку помістили у спеціальний вольєр, який згодом планують обладнати дзеркалами. Як повідомила доглядальниця тварин Тетяна Івлева, це рідкісні птахи породи "монах".

"Зараз вони ще в підлітковому віці, тобто ще маленькі. Дуже цікава порода, "монах" називається. Коли вони підростуть і створюватимуть сім’ї, тоді почнуть вити гнізда, схожі на лелечі. Зараз ми приносимо їм гілочки із берези, нарізані по 10 см, з яких вони потім будуть плести. Хоча папуги ще маленькі, однак самці за самок вже борються, якщо підходить третій, то він відразу і відвойовує самку. Щоправда, папуги не такі як лебеді: якщо "він" помирає, то "вона" може створювати собі нову сім’ю. Харчуються переважно кормом для папуг, в який входить просо, ячмінь, зернята соняшнику. Також даємо моркву та зелень, яблучка", — зазначила Івлева.

Нещодавно привезені папуги уже пробують вимовляти слова схожі на "привіт" і "дай".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця