У вінницькій школі вчителька влаштувала "релігійний терор"

Вчителька залякує п'ятикласників історіями про нечисту силу та змушує читати молитви
Depo.
12 вересня 2016 13:18
ФОТО: depo.ua
У вінницькій школі вчителька влаштувала "релігійний терор"
У вінницькій школі вчителька влаштувала "релігійний терор"

У вінницькій школі №34 вчителька української мови та літератури Таміла Очередна забороняє дітям позіхати, мовляв в рот можуть залетіти "погані духи". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Gazeta.ua.

"Донька розповіла, що вона забороняє їм позіхати. В іншому випадку змушує перехрестити рота. Лякає поганими духами, які можуть туди залетіти. Був випадок, як ходила класом зі свічкою, бо хтось позіхнув. Кожен урок починає з молитви. Якщо дитина іншої віри, змушує підніматися і слухати", - розповідає мама учениці 5-Б класу Вікторія Мазур.

Таміла Очередна, яка працює у школі 25 років, свої дії пояснює піклуванням про духовне здоров'я дітей.

"Ця інформація викривлена. До мене підійшли батьки і попросили читати перед уроками молитву. Я запитала директора, він був не проти. Діти з задоволенням це робили до минулого року. Тоді одна вчителька налаштувала дітей і батьків проти мене. На рівному місці організували заколот і використали цю ситуацію. Мене змушують написати заяву на звільнення", - каже Таміла Очередна.

Нині за словами директора школи Володимира Крамара, підстав для звільнення вчительки адміністрація навчального закладу не має. Поки її тимчасово відсторонено від уроків у 5-Б класі. Надалі ситуацію вирішуватимуть у департаменті освіти.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця