ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінницькій облраді депутати побилися через шкірвендиспансер (ФОТО)

Вінницькі депутати відкрили сезон кулачних боїв
Depo.
24 червня 2015 15:47
ФОТО: depo.ua
У Вінницькій облраді депутати побилися через шкірвендиспансер (ФОТО)
У Вінницькій облраді депутати побилися через шкірвендиспансер (ФОТО)

Як повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua, у Вінницькій обласній раді сталась штовханина між депутатами Юрієм Яремчуком та Сергієм Татусяком. Яремчук поліз до Татусяка з кулаками під час розгляду останнього питання порядку денного "Про керівника Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру".

Довкола питання про признечення керівника вінницької "трипдачі", як в народі називають медзаклад, вже давно точиться війна. Депутат Юрій Яремчук лобіює призначення на цю посаду Сергія Бельца, який кілька років очолював цю медустанову. Частина колективу лікарні також підтримує старого керівника, однак інша частина колективу категорично проти повернення Бєльца, мовляв, він корупціонер і залишив лікарню в напіврозрушеному стані. Вони підтримують іншого керівника - Максима Трет'якова, якого вже в судовому порядку визнано керівником закладу і з яким підприсано відповідний контракт. 

Татусяк виступив з пропозицією не вирішувати це питання "через коліно", адже затвердження чи одного, чи другого керівника не влаштує ту чи іншу частину колективу лікарні. Він запропонував дати час колективу лікарну, щоб порозумітись і висунути компромісну кандидатуру. Така ідея не сподобалась Юрію Яремчуку і він накинувся на Татусяка з кулаками. Депутатів швидко розборонили. Відтак, перша бійка депутатів облради 6-го скликання була зовсім короткою.

У Вінницькій облраді депутати побилися через шкірвендиспансер (ФОТО) - фото 1

У Вінницькій облраді депутати побилися через шкірвендиспансер (ФОТО) - фото 2

У Вінницькій облраді депутати побилися через шкірвендиспансер (ФОТО) - фото 3

Зрештою, ні кандидатуру Трет'якова, ані кандидатуру Бєльца депутати не підтримали. На що чиновник Юрій Яремчук апелював до голови облради Сергія Свитка:

"Сергію Михайловичу, ми залишились без головного лікаря, тепер у лікарні не буде ліцензії. Але ви ніколи чоловічими хворобами не хворіли і вам це не загрожує".

Більше про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua