У вінницьких ультрамарафонах перемогли українці

До трійки призерів в різних видах увійшли лише два іноземця, у господарів траси – одна “бронза”

У вінницьких ультрамарафонах перемогли у…

З 27 по 29 червня у Вінниці проходив сьомий міжнародний ультрамарафон "Самоперевершення", повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua

В його рамках відбулися забіги на 12, 24 і 48 годин. Всі долали великі кола в парку - довжиною кілометр 120 метрів. Боролися лише за медалі, кубки і залікові очки, жодного призового фонду не було.

На старт виходили 54 спортсмени - з України, Росії, Білорусі і Казахстану. Вісім спортсменів представляли Вінниччину. Один з них став бронзовим призером - це Володимир Сухоставський в дводобовому забігу. В цьому ж виді чемпіонами виявилися Євген Малик (Полтава) і Лариса Лабарькова (Львів).

В добовому забігу перемогли Сергій Чечерис (Краснопілля) і Руслана Купинець (Львів), в 12-годинному - Руслан Діденко (Львів) і Олена Кемова (Дніпропетровськ). До призових трійок увійшли лише два іноземця, решту призових місць вибороли українці.