ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці засудили чоловіка, який не захотів йти на війну

Вінничанин отримав повістку, однак у пункт збору так і не з'явився
Depo.
7 червня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua

Днями законної сили набув ухвалений Вінницьким міським судом обвинувальний вирок щодо військовозобов'язаного вінничанина, який не захотів йти до війська. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Військовозобов'язаний отримав повістку у місцевому військкоматі, однак в пункт збору так і не з'явився. Відтак прокурори направили до Вінницького міського суду відповідний акт, а суд ухвалив обвинувальний вирок.

За словами прокурора Вінницької місцевої прокуратури Нелі Стецюк, чоловіки, розуміючи, що в подальшому вони можуть відправитись в зону проведення АТО та брати участь у бойових діях, все частіше уникають призову.

"Багато чоловіків ухиляються від призову за мобілізацією будучи придатним за станом здоров’я для проходження військової служби та не маючи правових підстав для відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації. Отримавши повістку, вони відмовляються від подальшого проходження військової служби, що призводить до неякісного комплектуванні команди військовозобов’язаних", - каже прокурор.Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця