ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пам'ять про вінницьких льотчиків-Героїв АТО увіковічнили в бронзі

У Вінниці встановили бронзові погруддя Героїв України Дмитра Майбороди і Костянтина Могилка
Depo.
20 серпня 2015 14:37
ФОТО: depo.ua
Пам
Пам'ять про вінницьких льотчиків-Героїв АТО увіковічнили в бронзі

В музеї Повітряних Сил ЗСУ урочисто відкрили пам'ятники Героям України Дмитру Майбороді та Костянтину Могилко, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на vinnitsa.info

Бронзові погруддя трагічно загиблих в АТО військових льотчиків розмістили на алеї слави. На урочистостях були присутні керівники міста і області, командування штабу ВПС, батьки та рідні Героїв. Після відкриття пам'ятників вінничани поклали квіти до підніжжя встановлених монументів.

Довідка: Дмитро Майборода народився 14 квітня 1980 р. у Вінниці. Служив начальником служби безпеки польотів у 456-й гвардійській бригаді транспортної авіації в званні майора. Командир екіпажу літака "АН-26" Дмитро Майборода з травня по липень 2014 року виконав 35 бойових вильотів для перевезення військових, гуманітарних вантажів, озброєння, матеріально-технічних засобів в зону АТО на сході України, проводив евакуацію поранених та хворих. 14 липня 2014 року в Краснодонському районі Луганської області в літак, яким керував Дмитро, влучила ворожа ракета. Офіцер зміг утримати в повітрі ушкоджений літак, відвести його подалі від населених пунктів та разом з помічником командира екіпажу Дмитром Шкарбуном до останнього керував літаком, що дозволило іншим членам екіпажу евакуюватися.

Костянтин Могилко народився у Вінниці 27 травня 1978 року. Загинув у районі міста Слов'янськ, коли терористи збили військовий літак "Ан-30Б". Внаслідок цього героїчно загинула частина екіпажу літака, у тому числі і вінничанин, командир транспортної авіаційної ескадрильї - льотчик першого класу, підполковник Костянтин Могилко. Ціною власного життя командир відвів літак за межі міста, а четверо членів екіпажу встигли вистрибнути з парашутом.

У Вінниці встановили бронзові погруддя Героїв України Дмитра Майбороди і Костянтина Могилка  - фото 1

У Вінниці встановили бронзові погруддя Героїв України Дмитра Майбороди і Костянтина Могилка  - фото 3

У Вінниці встановили бронзові погруддя Героїв України Дмитра Майбороди і Костянтина Могилка  - фото 5

У Вінниці встановили бронзові погруддя Героїв України Дмитра Майбороди і Костянтина Могилка  - фото 6

У Вінниці встановили бронзові погруддя Героїв України Дмитра Майбороди і Костянтина Могилка  - фото 8

У Вінниці встановили бронзові погруддя Героїв України Дмитра Майбороди і Костянтина Могилка  - фото 9

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця