У Вінниці вперше робили щеплення проти COVID-19 у Центрі вакцинації на Соборній
Центр вакцинації в "Експоцентрі" торгово-промислової палати працюватиме і в неділю
- Вінниця
-
12 червня 2021 14:57

У Вінниці сьогодні, 12 червня, в приміщенні "Експоцентру" торгово-промислової палати на вулиці Соборній розпочав роботу Центр вакцинації від COVID-19. За перших 40 хвилин щеплення там зробили 40 вінничанам. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу міськради.
Вакцинацію в Центрі проводять безплатно вакциною "CoronaVaс". Загалом за два дні планують щепити щонайменше 800 людей.
Центр вакцинації розпочав приймати людей о 9:40. За словами директора департаменту охорони здоров’я міської ради Олександра Шиша, там створені усі умови для безпечного процесу вакцинації.
"До цього у нас працювали і працюють пункти щеплення в ЦПМСД, але ми вирішили наблизити до людей можливість вакцинуватися. За локацію обрали "Експоцентр" Вінницької торгово-промислової палати, до неї зручно добиратися з усіх районів міста. Тут працює чотири вакцинальні команди. Завтра Центр вакцинації від Covid-19 також працюватиме. Чи буде діяти він і далі, поки що невідомо, адже ми організовуємо процес, а вакциною забезпечує держава", - розповів Олександр Шиш.
На два дні робити бригади отримали тисячу доз вакцини "CoronaVaс". За чотири години роблять близько 350-400 вакцинацій.
"Також ми працюємо з вакцинами "AstraZeneca" та "Pfizer", вони йдуть на ревакцинацію тих містян, яких щеплювали ними раніше. Інформацію про людей, які вакцинувались, вносять в електронну базу даних, щоб згодом викликати їх на повторне щеплення. В подальшому вони зможуть отримали сертифікат щеплення", - говорить Олександр Шиш.
На вході до Центру усім, хто бажає зробити щеплення, медики міряють температуру та перевіряють прописку у паспорті. До зали пропускають по кілька людей. Там вони заповнюють інформаційну згоду та йдуть до стійки реєстратора. Потім в спеціально облаштованих кабінках відвідувачів оглядає лікар і відправляє до вакцинаторів.
"Вакцинація на сьогодні вкрай необхідна. Коронавірус не жартує. Люди, які перехворіли на цю страшну недугу, не пропустять шансу захиститися від неї. Життя у нас одне, і нового дубля не буде", - говорить вінничанка Ірина, яка вакцинувалась в Центрі однією з перших.
Нагадаємо, Центр вакцинації в "Експоцентрі" ТПП працюватиме і в неділю, 13 травня з 10:00 до 14:00. Щеплення там можуть отримати жителі Вінницької громади, яким уже виповнилося 18 років. Усім охочим необхідно мати при собі паспорт громадянина України.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 10:42У місті на Вінниччині зареєстровано спалах сальмонельозу
- 20:16Як відкрити точку з продажу шаурми в Україні і не прогоріти Актуально
- 22:00 У Вінниці відбувся фестиваль польової кухні імені Тараса Сича (ФОТОРЕПОРТАЖ) ФОТО
- 15:33Продавав довідки про інвалідність за $4 000: Вінничанину повідомили про підозру ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:35Як зробити вихідний дзвінок ефективним: поради для бізнесу Актуально
- 21:39Летальне зіткнення: На Вінниччині в ДТП горіли дві вантажівки та бус ФОТО
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:26На Вінниччині підліток отримав сильне ураження струмом на даху вантажного вагона ФОТО
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36Планували форсувати Дністер: На Вінниччині прикордонники затримали двох чоловіків, що мали намір втекти вплав до Молдови
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 16:09Настільні ігри для всіх: чим зайнятися вдома без гаджетів Актуально