ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці відкриють ще один Центр обслуговування споживачів ЖЕКу

У Центрі буде вестись відео спостереження та працюватиме Wi-FI
Depo.
27 липня 2015 08:20
ФОТО: depo.ua
У Вінниці відкриють ще один Центр обслуговування споживачів ЖЕКу
У Вінниці відкриють ще один Центр обслуговування споживачів ЖЕКу

У Вінниці на проспекті Космонавтів,23 завершено ремонт приміщення для розташування Центру обслуговування споживачів ЖЕКу №6, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

За два останні роки у Вінниці за стандартами обслуговування та принципами роботи Прозорих офісів на базі житлово-експлуатаційних підприємств створено вже сім Центрів обслуговування споживачів. Перший центр такого зразка з'явився у 2012 році у ЖЕКу№15.

У Центрі планують створити 10 робочих місць. Прийом громадян здійснюватимуть працівники ЖЕКу, департаменту житлового господарства, ГО "Асоціації старших по будинку", КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго", ДП "Теплокомуненерго "Маяк", ВМЕМ, КП "Вінницяоблводоканал". Також у центрі приймає дільничний інспектор.

Роботу Центру координуватиме адміністратор, який консультує відвідувачів та направляє до відповідних спеціалістів. В приміщенні буде вестись відеоспостереження, яке виведено на пульт диспетчерів "Цілодобової варти", та працюватиме Wi-FI. Наразі ЖЕК№6 обслуговує 70 будинків, у яких проживає 11 тисяч 700 мешканців.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua