У Вінниці три сотні хористів просто неба співали легендарний "Щедрик"

Флешмоб присвячено сторіччю першого виконання цього твору
Depo.
21 грудня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua
У Вінниці три сотні хористів просто неба співали легендарний "Щедрик"
У Вінниці три сотні хористів просто неба співали легендарний "Щедрик"

Понад триста хористів Вінниці учора, 20 грудня, разом співали славнозвісний "Щедрик" в обробці Миколи Леонтовича. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку керівника фольклорного гурту "Мокоша" Юлії Васюк.

Це була частина масштабного флешмобу на честь сторіччя першого виконання цього твору: у 1916 році хор Київського університету імені Святого Володимира під керівництвом Олександра Кошиця вперше публічно співав "Щедрик". Більшість учасників складали викладачі і студенти Вінницького гуманітарного педагогічного коледжу та Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. До них долучилися фольклорний гурт "Мокоша" Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича, етномайстерня "Коло", хор технічного ліцею, дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору, хор Хрестовоздвиженського храму та хор храму Пресвятої Діви Марії Ангельської. Диригувала зведеним хором викладач педуніверситету Нінель Сізова.

Ініціатори планували влаштувати флешмоб у торговельному центрі, але його холи не вмістили усіх співаків. Тому "Щедрик" лунав у центрі Вінниці просто неба.

Нагадаємо, 1 грудня, головний годинник Вінниці теж почав співати "Щедрик". 

У Вінниці три сотні хористів просто неба співали легендарний "Щедрик" - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах