У Вінниці показали фільм і виставку про життя бездомних жінок

За даними громадських організацій, приблизна кількість жінок серед безпритульних – 27-30%

Учора, 24 червня, у Вінниці в хабі "Місто змістів" відбулася презентація фотовиставки та фільму в рамках проєкту "Заговори – і я Тебе побачу". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "На Парижі".

Йшлося про жінок-безхатченків. За даними громадських організацій, приблизна кількість жінок серед безпритульних – 27-30%. Статистичних даних стосовно життя таких люде й у Вінниці немає.

Проєктна робота розпочалася в січні 2019 року у Вінниці. За цей час героїнями проекту стали 20 безпритульних жінок, з яких лише три захотіли піти до притулку. На проєкт виділено 99 700 гривень, і значна сума з цих коштів пішла на зйомки кінофільму "Заговори – і я Тебе побачу", в якому взяли участь шість жінок.

У рамках проєкту фотографиня зі Львова Роксолана Поцурко відзняла серію фотографій про безпритульних жінок з описами їхніх доль. Інформація записана зі слів і не піддавалася детальній перевірці, підкреслюють  організатори.

"Ми хочемо продовжити знімати. Базово ми надаємо та будемо надавати допомогу на особистому рівні. Ми дуже серйозно лобіюємо перед міськими службами для того, аби було зроблено самі такі прості притулки в місті, де безпритульні люди могли б помитися, поїсти, можливо і протверезіти і далі, в нормальному стані, приймати рішення щодо того, що робити далі", – розповідає координаторка проєкту, голова ГО "Вісь" Світлана Дубина.

Нагадаємо, далеко не всі вінничани, які опинились в складних життєвих обставинах, згодні працювати, щоб мати дах над головою.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця