Ошукані вінничани пікетували облдержадміністрацію

Мітингарі вимагали, щоб обласні керівники допомогли їм повернути втрачені гроші
Depo.
21 січня 2016 16:53
ФОТО: depo.ua
Ошукані вінничани пікетували облдержадміністрацію
Ошукані вінничани пікетували облдержадміністрацію

В четвер, 21 січня, у Вінниці пенсіонери - вкладники кредитної спілки "Злагода" - пікетували обласну раду і ОДА, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на i-vin.info.

Біла ОДА зібралось близько 30 пікетувальників. Всі вони стали вкладниками кредитної спілки "Злагода", спокусившись на обіцянки великих відсотків. Вже рік пенсіонери ніяк не можуть отримати жодної копійки від вкладених коштів.

"В мене там 30 тисяч, в когось більше, в когось менше. Але для мене ці 30 тисяч як мільйон. Я хочу їх повернути", - розповідає Петро Кузьмович.

В своїх бідах пенсіонери звинувачують керівника спілки Дмитро Ободянського. Кажуть він роздав всі гроші на кредити своїм родичам та друзям і тепер не має коштів аби повернути людям. За словами пікетувальників, вони вже звертались до правоохоронців та влади, але безрезультатно.

Вкладники з гаслом "Владо, допоможи повернути наші гроші!" закликають обласне керівництво втрутитися в конфлікт між ними та кредитною спілкою "Злагода", змусивши останню повернути депозитні кошти.

У Вінниці ошукані пенсіонери пікетували облдержадміністрацію - фото 1

У Вінниці ошукані пенсіонери пікетували облдержадміністрацію - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця