У Вінниці на арт-пікніку займались фейс-артом та кляксографією

Організатори вирішили влаштувати таку творчу тусовку, аби з'ясувати на скільки вона буде цікавою вінничанам
Depo.
10 серпня 2016 18:07
ФОТО: depo.ua
У Вінниці на арт-пікніку займались фейс-артом та кляксографією
У Вінниці на арт-пікніку займались фейс-артом та кляксографією

Сьогодні, 10 серпня, в центрі Вінниці на площі Європейській відбувається перший міський арт-пікнік. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Дорослі і малеча пробують себе в ролі художників. Крім того в рамках заходу працюють професійні художники, яким можна замовити на пам'ять власний портрет чи картину. 

"Тут проводяться майстер-класи для дітей, дорослих, усіх бажаючих, хто зараз відпочиває у центрі міста. Також працює творча майстерня фейс-арту, кляксографії, художники. Вінничани можуть замовити намалювати тут свій портрет", - розповіла одна з організаторок заходу Віра Гончар.

За її словами, нинішній арт-пікнік перший в своєму роді захід у Вінниці. Організатори вирішили влаштувати таку творчу тусовку, аби з'ясувати на скільки вона буде цікавою вінничанам. Якщо захід користуватиметься популярністю, то його будуть проводити на постійній основі.

"Це пробний варіант, ми сьогодні зібралися перший раз, щоб побачити, як воно буде працювати, як вінничани будуть до цього ставитися. Взагалі ідея цікава, в інших великих містах України уже стали традиційними майстер-класи, арт-пікніки. Ми лише започатковуємо, пробуємо і якщо вінничанам буде це подобатися, то будемо робити це постійно. Це безкоштовно, все що намалюють на цьому арт-пікніку, всі свої вироби можна забрати додому", - каже Віра Гончар. 

У Вінниці на арт-пікніку займались фейс-артом та кляксографією - фото 1

У Вінниці на арт-пікніку займались фейс-артом та кляксографією - фото 2

У Вінниці на арт-пікніку займались фейс-артом та кляксографією - фото 3

У Вінниці на арт-пікніку займались фейс-артом та кляксографією - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця