ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці фестивалитимуть лялькарі з 19 країн світу

Сьогодні, 18 травня, у Вінниці стартує шестиденний Міжнародний фестиваль театрів ляльок "Подільська лялька" - 2015
Depo.
18 травня 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
У Вінниці фестивалитимуть лялькарі з 19 країн світу
У Вінниці фестивалитимуть лялькарі з 19 країн світу

Як повідомляє Вінниця.depo.uа, цьогоріч фестиваль відбудеться у Вінниці вже вдев'яте. Заявки на участь у "Подільській ляльці" надійшли з більш ніж трьох десятків країн світу. Пройшли відбір тільки 19. Зокрема у Вінниці виступатимуть лялькарі з Австрії, Венесуели, Грузії, Ізраїлю, Казахстану, Литви, Молдови, Румунії.

Головний режисер обласного лялькового театру "Золотий ключик" Олександр Свіньїн каже, що критеріями відбору учасників фестивалю були нестандартність, оригінальність та творчий рівень. За його словами, на організацію заходу вже витрачено 300 тисяч гривень, 120 з яких залучив "Золотий ключик".

Учасники "Подільської ляльки" виступатимуть на чотирьох сценічних майданчиках. Конкурсанти боротимуться за гран-прі фестивалю, три призових місця, а також здобуватимуть перемогу в 12 номінаціях. Крім конкурсної програми фестиваль передбачає перегляд позаконкурсних вистав.

Білет на виставу коштуватиме 20 грн., однак для сімей учасників АТО і малозабезпечених родин вхід буде безкоштовним.

Нагадаємо, що міжнародний фестиваль "Подільська лялька" був започаткований у 1999 році. Міністерство культури України визнало його кращим фестивалем України.