ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці діабет лікуватимуть по-кубинськи

До Вінниці завітав провідний діабетолог Куби Мануело Вера Гонзалез
Depo.
24 вересня 2015 12:56
ФОТО: depo.ua
У Вінниці діабет лікуватимуть по-кубинськи
У Вінниці діабет лікуватимуть по-кубинськи

Попереджувати ускладнення від цукрового діабету та виявляти хворобу на ранніх стадіях на Вінниччинні вчитимуться за кубинським зразком, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Приклад цієї країни, яка за 4 роки опустилась з четвертого на восьме місце у світі за рівнем смертності від ускладнень, пов'язаних з діабетом, дуже цікавий для України, зазначала під час прес-конференції виконавчий директор Української діабетичної федерації Валентина Очеретенко.

Кубинські діабетологи поділились досягненнями щодо контролю діабету у жінок, які планують завагітнити. Окрім того, завдяки їхній унікальній системі лікування, вдалося скоротити рівень ампутацій у хворих на 71%, що автоматично зменшує витрати на медицину загалом.

В той же час вінницькі лікарі наголошують, що все необхідне для виявлення і лікування діабету є і в Україні. найголовнішою проблемою ранньої діагностики діабету вінницькі фахівці вважають ставлення людей до свого здоров'я. За словами завідувача кафедри ендокринології Вінницького національного медичного університету Марини Власенко, на 60% успіх лікування залежить саме від пацієнта. Сьогодні на Вінниччині 45 тисяч зареєстрованих пацієнтів, хворіють на цукровий діабет.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.