У Вінниці 33-річний чиновник та "АТОвець" задекларував 18 мільйонів готівки

Андрій Грачов пояснив наявність такої суми заощаджень тим, що він "все життя працював на керівних посадах"
Depo.
4 листопада 2016 11:02
ФОТО: depo.ua
У Вінниці 33-річний чиновник та "АТОвець" задекларував 18 мільйонів готівки
У Вінниці 33-річний чиновник та "АТОвець" задекларував 18 мільйонів готівки

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Демобілізований військовий лікар 2-штурмового батальйону 93-ї окремої харківської танкової механізованої бригади Андрій Грачов в квітні цього року очолив відділ допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Згідно з декларацією новоспеченого чиновника, він заощадив 18 млн. готівкових коштів. В коментарі сайту vlasno.info Грачов повідомив, що вказана сума - не помилкова. "Нема ніякої помилки у декларації. У мене реально є така сума. Я все життя працював на керівних посадах, тому тут немає нічого дивного", – сказав Андрій Грачов. 

Крім того Грачов задекларував квартиру площею 54 м.кв., яка знаходиться у власності його дружини. Чиновник також є співвласником квартири у 41 "квадрат" у Вінниці. Батько Грачова має квартиру у 56,6 м.кв., а мати - магазин площею 73,16 м.кв..

Додамо, що Андрій Грачов за освітою медик. Його трудова біографія розпочалась у 2011 році. Тоді Грачов очолив ТОВ МК "ТУТ ВСЕ". Гендиректором компанії він був до 2013 року. Громадська робота: З 2004 року по 2006 рр. – голова всеукраїнської профспілки студентів-медиків "Здоров’я України". З 2006 року по 2010 рр. – помічник регіонального представника всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця". З 2013 року по теперішній час – член наглядової ради всеукраїнського благодійного фонду "За своїх". У 2015 році Грачов балотувався до Вінницької міської ради від партії "Європейська стратегія", однак не набрав необхідної кількості голосів. 

Нагадаємо, що головний вінницький поліцейський задекларував квартиру в столичному передмісті.

Голова вінницького суду задекларував чотири земельні ділянки і "скромну" зарплату.

Голова Вінницької облдержадміністрації задекларував мільйон гривень готівки. 

Прокурор Вінницької області задекларував позашляховик за півтора мільйона гривень. 

А 24-річний син нардепа-вінничанина, який займає посаду заступника начальника управління державної виконавчої служби та "депутатствує" у Вінницькій обласній раді задекларував колекцію рідкісних поштових марок, колекцію монет та кілька мільйонів готівки.