У Вінниці збудують завод із виробництва гірськолижного обладнання

Вартість проекту становить 80 мільйонів євро

Компанія Head International GmbH збудує в Україні завод із виробництва гірськолижного обладнання. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Відповідний меморандум підписали між компанією та владою Вінниці та Вінницької області.

Головний виконавчий директор компанії Head Йоган Еліаш зазначив: "Ми відвідали дуже багато країн, шукали найкраще місце, щоб розгорнути виробництво. Хочу сказати, що після такого довгого пошуку ми обрали Вінницю, як найбільш вдале місце для розташування нашого підприємства. Ми бачимо тут великий людський потенціал, вигідне розташування Вінниці і регіону та відчуваємо, що ми тут дійсно дуже бажані гості".

Проект розрахований на три етапи. Упродовж 2019-2020 років планують збудувати найбільший завод компанії з виробництва продукції для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики та лижні кріплення).

Кількість нових робочих місць на початковому етапі становитиме близько 300, а з 2022 року під час розширення виробництва орієнтовна кількість нових робочих місць сягатиме до 1 тисячі осіб, очікують у компанії.

Додамо, що Head International Holding GmbH — австрійська компанія, що виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташовано в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook