У Вінниці незавершений мурал розмило дощем

Фарба не встигла висохнути і частину роботи змило водою

Учора, 7серпня, у Вінниці мав бути завершений перший цьогорічний мурал в рамках проекту Vin Art City, однак дощ завадив художникам закінчити проект. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".

Група митців, які вже кілька днів малюють мурал "Спрямованість", що на вул. Коріатовичів, спочатку страждали під палючим сонцем, а пізніше дощ змив частину їхньої роботи.

"Ми сподівалися сьогодні закінчити малюнок, однак знову пішов дощ. Фарба не встигла висохнути, тож частину нашої роботи просто змило водою", – розповідає куратор проекту, художник, який також працює над створенням муралу Олександр Нікітюк.

Художники планують до Дня міста завршити не лише цей, а й ще чотири мурали, але погода може стати їм на заваді.

Як розповів Нікітюк, після завершення муралу на Коріатовичів, далі вони розпочнуть роботи у провулку Амосова. Там, на будинку під номером 28-а, буде одразу два малюнки: "Слов'янка" художниці Тетяни Чубар та "Плідність" – проект Володимира Ходака.

Вже за тим митці перейдуть до двох фінальних муралів на вулиці Келецькій: на будинку під номером 132-а буде малюнок "Місто спорту" від Наталі Лісової, а на Келецькій, 138 створять мурал "Місто культури" (автор – Олег Ходаков), уособленням якого стане балерина.

Нагадаємо, перший мурал з нової серії малюють на будинку на вулиці Князів Коріатовичів, 155.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця