У центрі Вінниці троє підлітків танцювали на даху


Камера Ситуаційного центру "не бачила" танців, відео виклали в мережу користувачі "Інстаграму"

Троє підлітків влаштували небезпечні танці на даху історичної пам’ятки Вінниці. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

У соціальних мережах виклали відео, на якому троє підлітків танцюють на димарях будинку (колишній Укртелеком), що на Європейській площі у Вінниці – напроти Вежі.

"По відео видно, що це підлітки. Те, що зробили ці хлопці – дуже погано. По-перше, це було небезпечно для життя. Адже, вони танцювали на висоті і могли впасти. По-друге, вони танцювали на історичній пам’ятці архітектури. Це колишній прибутковий будинок з готелем та рестораном купця Авраама Мар’янчика. Був збудований на початку ХХ століття за проектом Григорія Артинова. По-третє, який приклад вони подають іншим? Як вони туди залізли? Але з боку скверу я не помітила пожежної драбини", - розповіла  Оксана Роздорожнюк, представниця Подільського туристично-інформаційного центру, який розміщується поруч у Вежі.

Пожежна драбина з боку дворів Одеської національної академії зв’язку. Там сказали, що не бачили цих хлопців.  

На думку правоохоронців,  правопорушення не було. За даними Ситуаційного центру, під юрисдикцією якого відеоспостереження у Вінниці, камера у цьому місці охоплює лише перший поверх приміщення. Інакше, якби вони помітили підлітків на даху, то негайно б їх звідси прогнали, щоб хлопці не наражалися на небезпеку.

 

Нагадаємо, вінницькі патрульні витягли самогубця-невдаху з вікна банку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця