Як вінничанка стала молодою матусею у 58 років

Вінничанка Людмила Грищенко не зарікається від можливості народити втретє
Depo.
26 липня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua
Як вінничанка стала молодою матусею у 58 років
Як вінничанка стала молодою матусею у 58 років

Нещодавно 58-річна вінничанка Людмила Грищенко вдруге народила дитину, її перша донька з'явилась на світ, коли жінці було 54 роки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ТСН.

Протягом 20 років вінничанка разом з чоловіком, який молодший за нею на 12 років, наважувались на штучне запліднення. Зрештою, знайшовши лікаря, який погодився взятись за їхній випадок, Людмила з чоловіком стали батьками двох дівчаток.

Щоправда друга вагітність жінки протікала важко - вона весь час перебувала в лікарні під наглядом спеціалістів. Дівчинка народилась передчасно з вагою один кілограм 600 грамів. Однак Людмила не захотіла, щоб виходжуванням дитини займались лікарі і наполягла, щоб її виписали з лікарні. Недоношене дитя жінка виходила в домашніх умовах, не спускаючи крихітку з рук. Нині вага малечі становить п'ять кілограмів 200 грам.

"Ніхто не може повірити, та я зовсім не відчуваю втоми. Я не хотіла спати. Цей місяць минув на одному подиху", - поділилась враженням мати двох доньок.

Зараз старшій доньці Людмили - 4 роки. Вона цілком здорова та радіє появі сестрички. А сама молода матуся не зарікається від можливості народити втретє.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця