ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За що екс-депутат облради хоче засудити голову Теплицької райради

Голову Теплицької районної Василя Романюка звинувачують у тому, що він наприкінці минулого року одночасно займав дві посади - голови Теплицької райради та райдержадміністрації, що суперечить чинному закондавству
Depo.
3 квітня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua
За що екс-депутат облради хоче засудити голову Теплицької райради
За що екс-депутат облради хоче засудити голову Теплицької райради

Теплицький районний суд п'ять годин поспіль розглядав позов депутата Теплицької райради Володимира Токарчука, який був депутатом Вінницької облради 6 скликання, до голови райради Василя Романюка, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

Токарчук звинувачує Романюка в тому, що той в листопаді-грудні минулого року протиправно суміщав дві посади - голови Теплицької райдержадміністрації та голови райради. Тому, на думку Токарчука, всі рішення, прийняті Романюком протягом цього часу, є незаконними і їх потрібно скасувати.

Офіційно Василя Романюка обрали на посаду голови Теплицької районної ради 24 листопада 2015 року. Наказ про його звільнення з посади голови Теплицької РДА Президент України підписав лише 29 грудня.

Романюк звинувачень не визнає і стверджує, що вони є безпідставними. Суддя Теплицького районного суду Олександр Герман відмовив Володимирові Токарчуку в задоволенні його позову. Тож депутат збирається звертатись в суд апеляційної інстанції.

Історія протистояння Токарчука та Романюка триває вже не перший рік. Саме Володимир Токарчук, будучи депутатом Вінницької обласної ради 6 скликання, виступав проти перебування Василя Романюка на посаді голови Теплицької РДА. Місцеві жителі кажуть, що депутат досі "зводить особисті рахунки" з чиновником. 

Також Токарчук був зачинщиком гучних "розборок" в колективі однієї з теплицьких шкіл. Тоді він відстоював інтереси молодої вчительки.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця