У селі під Вінницею московські попи зірвали збори і побили сільського голову (ФОТО, ВІДЕО)

Сільський голова до поліції не звертався, а от піп вирішив поскаржитися правоохоронцям

У селі під Вінницею московські попи зірв…

Учора, 23 січня, у Писарівці Вінницького району "десант" зі священників УПЦ МП (РПЦУ) разом з "групою підтримки", до якої увійшли чоловіки спортивної статури, зірвали збори громади і побили сільського голову і дільничного. Втім, заяву до правоохоронних органів написав священник з церкви Московського патріархату. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "На Парижі".

"На збори до сільського клубу прийшло понад 125 селян. Ми запросили місцевого батюшку з трьома людьми з його оточення. Отця Сергія ми давно знаємо. Хотіли почути і його думку щодо приєднання до ПЦУ чи неприєднання. Але до села з'їхалися невідомі нам люди у рясах і цивільному одязі. Приблизно 62 "гостя". Деякі розмовляли на жаргоні. Саме вони зірвали збори", - розповідає сільський голова Дмитро Науменко.

Він спочатку пояснив "гостям", що на зборах можуть бути присутні лише місцеві, а потім намагався зупинити натовп кремезних чоловіків. Після цього "гості" в рясах і цивільному застосували силу. Науменка двічі вдарили по обличчю. Коли на допомогу сільському голові прийшов місцевий дільничний інспектор, то і він отримав кілька ударів. Також з правоохоронця зірвали поліцейський значок.

"Нам президент обіцяв вільне виявлення бажання, але московські "бабуїни" вчинили бійку, а потім таки захопили приміщення клубу, поки ми не відмовилися від проведення зборів. Наші селяни хотіли тільки поспілкуватися… Заяву в поліцію я не писав. Слухайте, мені 35 років. Я не хочу жалітися", - пояснив Науменко.

Але "гості" вчинили хитріше. Як зазначили у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, один зі священиків викликав поліцію, надав роз'яснення щодо того, що його не пустили до храму та "шарпали". Тому складено протокол за фактом дрібного хуліганства. Також у поліції наголошують, що тілесні пошкодження їх співробітник не отримав, а значок впав сам.

"Можна писати, що я – сільський голова сказав, що не боюся московської нечисті! Заяв подавати не буду. Поліції під час колотнечі у клубі не бачив, окрім дільничного. Збори проведемо з наступного тижня", - додав сільський голова.

Нагадаємо, що вінницький Спасо-Преображенський кафедральний собор одним з перших перейшов до ПЦУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook