У побитого жмеринського депутата з'явився конкурент на посаду секретаря міськради

Крім "свободівця" Юрія Заморського на посаду секретаря Жмеринської міської ради претендує "порошенківець" Юрій Світлак
Depo.
5 вересня 2016 18:32
ФОТО: depo.ua
У побитого жмеринського депутата з
У побитого жмеринського депутата з'явився конкурент на посаду секретаря міськради

Завтра, 6 вересня, в райцентрі Жмеринка, що на Вінниччині, відбудеться сесійне засідання позачергової 12 сесії міської ради 7 скликання, під час якого оберуть секретаря самоврядного органу. 

Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомив Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір.

Наразі претендентів на крісло секретаря міської ради двоє: Юрій Заморський від ВО "Свобода", якого вчора побили невідомі, і Юрій Світлак від "БПП" Солідарність", кандидатуру якого депутати висунули сьогодні, 5 вересня.

За словами Жмеринського міського голови, група депутатів, яка донині підтримувала кандидатуру Заморського, після його госпіталізації із тяжкими травмами, висунула альтернативного кандидата - Юрія Світлака.

"Я для того, щоб був мир, злагода і сформована більшість у міській раді пропонував, щоб Юрій Заморський був секретарем. Його підтримувала група депутатів. Але виявилося, що його тимчасові друзі "водили за носа" і вчора покликали для розмови з іншими депутатами. Замість розмови вийшло так, що його "натовкли". Але хто бив і як били - ми не знаємо. І він не пам’ятає, адже втратив свідомість і отямився в лікарні. З ним на розмову у кафе за кілька кілометрів від Жмеринки їздила ще депутат Оксана Березська також від "Свободи", яку теж били. Сьогодні група депутатів, які раніше підтримували Юрія Заморського на посаду секретаря запропонували іншого кандидата - депутата Юрія Світлака від "Солідарності", - розповів Анатолій Кушнір.

Додамо, що член партії "БПП "Солідарність" Юрій Світлак - займає посаду директора СО "Жмеринські електричні мережі". В 2010 році він був членом "Партії регіонів" від якої був обраний депутатом Жмеринської районної ради. На той момент Світлак очолював державну виконавчу службу району.

Нагадаємо, що вчора, 4 вересня, в Жмеринці побили депутата міської ради Юрія Заморського. У нього діагностовано травму голови, вибиті зуби, зламана щелепа і ключиця.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця