У педуніверситеті на парі слухали Мерліна Менсона і дивилися мультфільми Тіма Бертона

Майбутні журналісти долучились до свята Helloween
Depo.
29 жовтня 2016 12:37
ФОТО: depo.ua
У педуніверситеті на парі слухали Мерліна Менсона і дивилися мультфільми Тіма Бертона
У педуніверситеті на парі слухали Мерліна Менсона і дивилися мультфільми Тіма Бертона

Майбутні журналісти, які навчаються у Вінницькому педуніверистеті, на заняттях з англійськоїмови вивчали Helloween. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку кафедри журналістики, реклами та PR.

"Коридорами факультету філології й журналістики ім. М.Стельмаха Вінницького педагогічного "блукали" привиди, зомбі, чаклуни, відьми та інша дивина. Ця нечисть була зовсім не страшною й не шкідливою. Проте ніхто не відчиняв скриньку пандори, не влаштовував флешмоб і навіть до сесії (коли кожен другий студент стає схожим на примару) ще далеко. Ролі героїв дитячих страшилок приміряли на себе студенти четвертого курсу напряму підготовки "Журналістика", - йдеться у повідомленні.

Студентка Ольга Пахомова стверджує, що свято, попри свою "моторошну" специфіку, пройшло в дружній та затишній атмосфері.

"Які тільки "жахіття" не творилися в 324 аудиторії під час цього дійства: тут слухали пісні Мерліна Менсона, дивилися мультфільми Тіма Бартона, читали моторошні британські казки та розгадували кросворди. Зграйки мурашок ще не бігають по спині від ляку? Тоді мушу повідомити "найприголомшливіше" - зомбі, відьми та привиди також ласували домашнім печивом із "сюрпризами", цукерками, чаєм та ароматним киселем", - повідомляє студентка. 

У педуніверситеті на парі слухали Мерліна Менсона і дивилися мультфільми Тіма Бертона - фото 3

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах