У нас залишились лише капці, в яких ми вибігли з дому: Постраждалі від пожежі в Барі просять допомоги

В соцмережах розпочали збір допомоги погорільцям з Бару
Depo.
8 серпня 2016 11:56
ФОТО: depo.ua
У нас залишились лише капці, в яких ми вибігли з дому: Постраждалі від пожежі в Барі просять допомоги
У нас залишились лише капці, в яких ми вибігли з дому: Постраждалі від пожежі в Барі просять допомоги

В багатоквартирному житловому будинку, який минулої ночі згорів у райцентрі Бар, що у Вінницькій області, проживало 9 сімей. Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомили в прес-службі обласного управління держслужби з надзвичайних ситуацій.

"Найближче вододжерело до споруди знаходиться на відстані 1,5 км. До гасіння пожежі від ДСНС було залучено 5 одиниць техніки та 34 чоловіка особового складу. Також залучались додаткові сили – пожежний підрозділ місцевої військової частини та добровільна пожежна дружина одного з підприємств районного центру. Підвоз води здійснювався 4 одиницями пристосованої техніки місцевого комунального підприємства", - йдеться в повідомленні відомства.

Однак пожежу вдалось ліквідувати тільки за 4 години. За цей час вогонь знищив шиферну покрівлю на площі 600 м.кв. та частково перекриття. Та за словами погорільців, будинок знищено вщент, він не придатний для життя і не підлягає відновленню. 

"Згоріла наша квартира, у ній жила моя мама з братиком. Не можу передати болю, бо все роками стягували, в кредитах були, для того, щоб мати все... Дуже тяжко на душі, бо в секунді втрачаєш своє майно... Потрібні речі на хлопчика 10 років, або взуття. Скоро до школи, а все згоріло. Якщо хтось не байдужий допоможе, будемо вдячні", - пише в соцмережі барчанка Катерина Надибська.

"Згоріла моя квартира де жила я і мої батьки. Квартира згоріла повністю. Ми в чому були вдіті в тому і вибігли. З одежі нічого не залишилось", - пише Юлія Стащенко.

У нас залишились лише капці, в яких ми вибігли з дому: Постраждалі від пожежі в Барі просять допомоги - фото 1

У нас залишились лише капці, в яких ми вибігли з дому: Постраждалі від пожежі в Барі просять допомоги - фото 2

"Знаю постраждалу сім'ю - це моя співробітниця. У них нічого не залишилось. Хто чим може допомогти пишіть мені в ПП. Готова приїхати та забрати своїм транспортом і відвезти особисто їй..." - пише Ірина Миханько.

За словами іншої барчанки Юлії Солоненко, в пожежі також знищено квартиру багатодітної сім'ї з трьома дітьми. Відтак погорільці просять допомогти дитячими речами та шкільним приладдям.

Влада Новаковська, у якої в пожежі постраждала квартира бабусі, пише, що однією з версій займання є звичайне побутове недбальство - хтось з мешканців залишив електроприлад увімкненим в розетку і пішов з дому. Сталось замикання і будинок з дерев'яними перкриттями, побудований у 30-х роках минулого століття, спалахнув.

Також дописувачі зазначають, що на ніч погорільців поселили в гуртожиток технікуму. Туди просять привозити їжу та речі. Також з постраждалими в пожежі можна зв'язатись в соцмережах, зокрема в спільноті "Типовий Бар".

У нас залишились лише капці, в яких ми вибігли з дому: Постраждалі від пожежі в Барі просять допомоги - фото 3

У нас залишились лише капці, в яких ми вибігли з дому: Постраждалі від пожежі в Барі просять допомоги - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця