У кількох вінницьких школах не буде уроків через пожежу в Калинівці

Чотири вінницькі школи приймають евакуйованих жителів Калинівки та Калинівського району

У школи Вінниці евакуювали людей з Калинівки та прилеглих сіл. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Евакуйованих приймають школа №6 – вул. Стрілецька, 12, тел. (0432) 664 221, школа №5 – вул. Богдана Ступки, 18, тел. (0432) 670 640, школа №31 – вул. Богдана Ступки, 13, тел. (0432) 538 842, школа № 29 – вул. Київська, 149, тел. (0432) 670 349.

У цих навчальних закладах тимчасово призупинено навчання.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 надійшла інформація про вибухи боєприпасів на військових складах Міністерства оборони України поблизу міста Калинівка. Горить 48 арсенал Міноборони.

У прес-службі ДСНС заявили, що здійснено оповіщення жителів Калинівки та населених пунктів в 10 кілометровій зоні (Павлівка, Капустянка, Дорожнє, Сальник, Стрижів) в населених пунктах проживає близько 25 тис. людей. Здійснюється евакуація населення.

До Вінниці вже прибув прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, голова СБУ Василь Грицак, голова Генштабу Віктор Муженко.

До лікарні доправлено 200 евакуйованих людей, серед них є двоє жінок із вибуховими травмами.

Згодом медпрацівниця повідомила, що у штаб в смт Стрижавка доправили жінку із переломом бедра та жінку із черепно-мозковою травмою.

Місцеві жителі повідомляють, що внаслідок вибухів на військових складах у Калинівці загинуло двоє людей.

До гасіння пожежі на військових складах у Калинівці залучено два танки. Згодом для ліквідації наслідків пожежі на військових складах у Калинівці, що на Вінниччині, залучили літак і пожежні потяги.

Станом на 7:40 інтенсивність вогню на палаючих військових складах у Калинівці стала меншою, проте кількість танків для гасіння пожежі збільшать.

За ситуацією під Вінницею можна стежити в нашій хроніці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця