UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У громадських місцях Вінниці встановили шість автоматичних зовнішніх дефібриляторів

Автоматичний зовнішній дефібрилятор (АЗД) – це невеликий, легкий, портативний пристрій, який подає електричний удар (дефібриляцію) до серця людини, у якої сталася раптова зупинка серця

Журналіст регіональної редакції Depo.Вінниця.
У громадських місцях Вінниці встановили…

У Вінниці завершили встановлення публічних аптечок з автоматичними зовнішніми дефібриляторами, передає Depo.Вінниця

Шість боксів з автоматичними зовнішніми дефібриляторами (АЗД) встановили у громадських місцях: на залізничному вокзалі, двох автовокзалах – Центральному і Західному, а також у трьох "Прозорих офісах" міста (на вул. Соборній, 59, пр-ті Космонавтів, 30 та вул. Замостянській, 7). Придбали реанімаційні пристрої в рамках проєкту "АЗД рятує життя", який реалізують Фонд громади "Подільська громада" спільно з Громадською організацією "Агенція екстреної медичної допомоги" у партнерстві з Вінницькою міською радою і Вінницьким обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

"Протягом жовтня працівники/ці "Прозорих офісів" пройшли відповідне навчання, яке організували у рамках проєкту "АЗД рятує життя". Сертифікати про проходження курсу з надання домедичної допомоги отримали майже 60 осіб, а це 70 % нашого персоналу. Навчання проходили ті співробітники/ці, які проводять прийом громадян. Це безпосередньо головні спеціалісти/ки на рецепції та адміністратор(к)и, які працюють на прийомах громадян,.На щастя, нам ще жодного разу не довелося рятувати життя людини, чи скористатися цим реанімаційним пристроєм. Але можу запевнити, що у разі необхідності ми готові надати домедичну допомогу, навіть з використанням АЗД. Адже працювати з цим реанімаційним пристроєм не страшно. Він розумний, і що не менш важливо, має звуковий супровід українською мовою, який пояснює коли і що потрібно робити. Тому, увімкнувши прилад, достатньо просто дотримуватися його підказок і слідувати за рекомендаціями", – повідомила Ірина Копчук. 

Читайте також: Коли дорога кожна секунда: Як правильно викликати "швидку" і що робити до її приїзду

Для швидкого орієнтування на локаціях, де встановлені АЗД, розміщені інформаційні вказівники та стенди з чітким алгоритмом дій. Тому, у випадку екстреної ситуації, рятівник може користуватися як інформаційними підказками, так і порадами диспетчера екстреної медичної допомоги. Вони підкажуть, де розташована публічна аптечка, адже у ній міститься не тільки дефібрилятор, але й інші необхідні засоби для екстрених випадків.

Автоматичний зовнішній дефібрилятор (АЗД) – це невеликий, легкий, портативний пристрій, який подає електричний удар (дефібриляцію) до серця людини, у якої сталася раптова зупинка серця. Користуватися АЗД можуть усі: прилад оснащено штучним інтелектом. Після увімкнення він покроково розповідає, що і коли потрібно робити. Перевага АЗД в тому, що він допомагає реанімувати людину до приїзду професійної бригади швидкої допомоги.

Нагадаємо, у Вінниці готують до здачі в експлуатацію новий корпус міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme