ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У деяких вінничан пенсія зросте на одну копійку

Після підвищення пенсійних виплат, вінничани отримають до своїх пенсій від однієї копійки до 190 гривень
Depo.
4 травня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua
У деяких вінничан пенсія зросте на одну копійку
У деяких вінничан пенсія зросте на одну копійку

З першого травня мінімальна пенсія вінничан зросла на 5,2% і складатиме 1130 гривень. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Починаючи з 4 травня на Вінниччині органи Пенсійного фонду будуть виплачувати вже перераховані пенсії відповідно до нових соціальних стандартів. Вінничанам не потрібно додатково звертатись до органів Фонду, усі перерахунки будуть здійснені автоматично.

За словами начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки, не у всіх вінничан зростуть пенсійні виплати. Також після перерахунку розмір пенсійних виплат не може перевищувати 10740 грн.. 

"Мінімальна пенсія зростає на 5,2 % , але ми не говоримо що підвищення усім пенсіонерам буде саме на такий відсоток. Ми зробили попередній аналіз і на Вінниччині приблизно 400 тисяч пенсіонерів отримають цей перерахунок. Але не всі пенсії, які навіть підлягають перерахуну будуть мати підвищення. Середній розмір підвищення у кожного буде свій, або його не буде, або він буде від копійки і вище. Найбільше підвищення, яке ми підрахували буде 190 гривень", - розповіла чиновниця.

Підвищення не отримають пенсіонери, які мають пенсії за спеціальними законами, а на Вінниччині таких 7450 осіб. Також на більшу пенсію цього разу не варто розраховувати 75 тисячам працюючих пенсіонерів, розмір пенсії яких нижчий, або на рівні мінімальної.

Не підлягають перерахунку пенсії, що призначені жінкам достроково та пенсії за віком при неповному страховому стажі. Не будуть перераховані і розміри надбавок дітям війни, додаткові пенсії та компенсаційні виплати учасникам і постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи і членам їхніх сімей.

Всі інші пенсійні виплати не можуть бути менше ніж 949 грн.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця