UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Чечельницькій громаді відкрили пам’ятний знак жертвам Голокосту

Практично на всій території сучасної України є місця, пов’язані зі знищенням нацистами єврейського населення

Журналіст регіональної редакції Depo.Вінниця.
У Чечельницькій громаді відкрили пам’ятн…

У селі Бондурівка Чечельницької громади відкрили пам’ятний знак жертвам Голокосту. Про це повіомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-торінку БФ "Християни за Ізраїль – Україна".

"Катастрофа Голокосту десятиліттями замовчувалася, викривлювалася за часів тоталітарного режиму і навіть до сьогоднішнього дня до кінця не розкрита. Практично на всій території сучасної України є місця, пов’язані зі знищенням нацистами єврейського населення. Тривалі роки після війни чимало таких місць, розташованих у віддалених ярах, лісах, полях та піщаних кар'єрах, залишаються непозначеними та занедбаними", – йдеться у повідомленні  БФ. 

У Бондурівці на відкритті пам’ятного знака жертвам єврейського населення, депортованим з Буковини та Бессарабії, й загиблим від рук нацистів,  були присутні керівники територіальної громади, представники Міжнародної організації "Християни за Ізраїль" із Нідерландів, місцеві жителі, очевидці подій, небайдужі громадяни Вінниччини, представники єврейських громад.

"Бог не полишив свій народ. Не дивлячись на страшну трагедію, єврейський народ продовжує своє існування. Всевишній через пророків передрік, що його народ поступово повернеться до життя. Він обіцяв, що оживить його і поверне у рідний край, аби він оселився там. І сьогодні є чудова надія на майбутнє для Ізраїля і всіх нас… З глибокою повагою ми вшановуємо пам’ять усіх загиблих. Пам’ятати й ніколи не допустити знову – це наш обов’язок перед мільйонами невинних жертв, це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями", – сказав під час скорботної церемонії Кейс Кант, голова правління Міжнародної організації "Християни за Ізраїль" із Нідерландів.

За час своєї діяльності благодійний фонд "Християни за Ізраїль – Україна" профінансував встановлення більше 50 меморіальних знаків на місцях масових поховань євреїв, перетворюючи їх на місця інформації та пам'яті. 

Читайте також: Було більше 30 тисяч, залишилось 76: Які жахіття перенесли євреї під час окупації Вінниці

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme