Центральний парк Вінниці закриватимуть на ніч

На металеву огорожу, якою обнесуть парк для захисту зелених насаджень від вандалів, збираються витратити 2,2 мільйони гривень
Depo.
27 травня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua
Центральний парк Вінниці закриватимуть на ніч
Центральний парк Вінниці закриватимуть на ніч

Виконком Вінницької міської ради прийняв рішення щодо огородження території Центрального парку культури і відпочинку ім.Горького парканом. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

За словами міського голови Сергія Моргунова, в денну пору доступ вінничан до рекреаційної зони обмежений не буде, однак на ніч парк закриватимуть.

"Щодо огородження таких парків, це європейська практика і нормальна позиція. Але це не означає, що буде обмежений доступ. Проте, дана територія буде призначена лише для відпочинку вінничан, а не для поїздок на автомобілях. Звичайно, на ніч парк будуть закривати", - сказав мер Вінниці.

У відповідь депутатам від "Свободи", які виступають проти зведення паркану, головний архітектор міста Олександр Рекута каже, що така "делікатна та культурна" огорожа, якою обнесуть парк у Вінниці, - це європейська норма.

"Парк огородять гарним прозорим парканом, не залізобетонним якимось. Подивіться в містах Європи - парки огороджені, але огороджені делікатно і культурно, тут теж це все буде. А щодо звинувачень, що це дорого, то як архітектор вважаю, що архітектурна діяльність повинна бути дорога, а поняття "економіка повинна бути економною", це було за часів Брежнєва", - сказав Рекута. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця