Центральний парк Вінниці закриватимуть на ніч

На металеву огорожу, якою обнесуть парк для захисту зелених насаджень від вандалів, збираються витратити 2,2 мільйони гривень
Центральний парк Вінниці закриватимуть на ніч
Центральний парк Вінниці закриватимуть на ніч

Виконком Вінницької міської ради прийняв рішення щодо огородження території Центрального парку культури і відпочинку ім.Горького парканом. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

За словами міського голови Сергія Моргунова, в денну пору доступ вінничан до рекреаційної зони обмежений не буде, однак на ніч парк закриватимуть.

"Щодо огородження таких парків, це європейська практика і нормальна позиція. Але це не означає, що буде обмежений доступ. Проте, дана територія буде призначена лише для відпочинку вінничан, а не для поїздок на автомобілях. Звичайно, на ніч парк будуть закривати", - сказав мер Вінниці.

У відповідь депутатам від "Свободи", які виступають проти зведення паркану, головний архітектор міста Олександр Рекута каже, що така "делікатна та культурна" огорожа, якою обнесуть парк у Вінниці, - це європейська норма.

"Парк огородять гарним прозорим парканом, не залізобетонним якимось. Подивіться в містах Європи - парки огороджені, але огороджені делікатно і культурно, тут теж це все буде. А щодо звинувачень, що це дорого, то як архітектор вважаю, що архітектурна діяльність повинна бути дорога, а поняття "економіка повинна бути економною", це було за часів Брежнєва", - сказав Рекута. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця