ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО)

Від алкоголізму страждають не тільки звичайні люди, але і зірки, які весь час знаходяться під пильними поглядами преси
Depo.
15 травня 2015 19:08
ФОТО: depo.ua
ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО)
ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО)

depo.ua підготував добірку відомих зірок, які час від часу страждають від пиятики і ніяк не можуть побороти згубну звичку, яка переростає у серйозну хворобу.

Володимир Конкін

Російський та український актор, який зіграв більше ніж у 30 відомих стрічках, найбільше запам'ятався публіці як виконавець ролі Шарапова у фільмі "Місце зустрічі змінити не можна".

По свідчення колег, Конкін не знає міри щодо алкоголю і часто пропускає по чималій кількості чарок із горілкою. Актор не соромиться пагубної звички і навіть на театральних вечорах, днях народженнях не розлучається зі спиртним.Через захоплення алкоголем на поважних заходах Конкін поводиться зовсім некультурно, чим нажив собі дурну славу.

У 2008 році Конкін у стані алкогольного сп'яніння підстрелив рідного сина з травматичного пістолету. За словами родичів актора, він неодноразово потрапляв у такі ситуації, адже після зловживання спиртним, він стає агресивним.

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО) - фото 1

Шон Бін

Зірка "Володаря перснів" Шон Бін , який неодноразово був нагороджений званням "Найсексуальнішого чоловіка у світі", за останні роки став затятим алкоголіком. ЗМІ постійно фотографують нетверезого актора, який більше схожий на волоцюгу, на вулицях Лондона, а сам Шон постійно потрапляє у халепи через любов до алкоголю.

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО) - фото 2

Михайло Єфремов

Відомий російський актор не приховує проблемних взаємин із алкоголем, тому пише про свою хворобу сатиричні вірші і дає відверті інтерв'ю. В одному із них Єфремов зізнався:

"Мої внутрішні переживання ніколи не доводили до того, щоб я, наприклад, сів п'яним за кермо. Хоча я ніколи не приховував, на відміну від деяких, що у мене проблеми з випивкою. Алкоголь - чорна пляма на моїй репутації, яку я намагаюся відчистити".

Тим не менш, актор інколи з'являється на театральній сцені та знімальному майданчику у нетверезому вигляді. Неодноразово Михайла на підпитку можна побачити на вулицях Москви.

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО) - фото 3

Олексій Панін

Російський актор, який майже весь час знаходиться у стані алкогольного сп'яніння, стає об'єктом надмірної уваги ЗМІ. Під впливом алкоголю Панін роздягався у публічних місцях, задовольняв свої фізичні потреби на публіці, бився з правоохоронцями, залицявся до жінок.

Одного Панін навіть зняв політичне відео, випивши не одну чарку.

Жерар Депардье

Французький актор не приховує своєї любові до алкоголю. За його словами, саме спиртне допомагає йому розважитися. Саме зловживання міцними напоями зробило із французького актора, якого полюбляв весь світ, затятого шанувальника президента Росії Володимира Путіна та президента Чечні Рамзана Кадирова.

Через любов до Росії та горілки, із актором почали відмовлятися співпрацювати відомі режисер, чим закрили для нього можливість зніматися у кіно.

Після того, як Жерар перестав так часто приїздити до Росії та зловживати горілкою, актор протверезів та продав усе накуплене майно у Росії, сховав паспорт російського громадянина подалі та відправився жити до Бельгії.

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО) - фото 4

Маколей Калкін

Зірка культової стрічки "Сам удома" через раннє дорослішання та славу, майже з підліткових років почав захоплюватися алкоголем та наркотиками.

Багато разів Калкін лікувався від шкідливих залежностей, але марно. Через це актора не запрошують зніматися у кіно і пропонують лише ролі волоцюг та маргінальних особистостей.

Актора неодноразово помічали у публічних місцях у станах алкогольного та наркотичного сп'яніння. Через ці хвороби Калкін став схожим на підстаркуватого безхатченка.

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО) - фото 5

Чарлі Шин

Зірка серіалу "Два з половиною чоловіка" та багатьох голлівудських фільмів потрапив до реабілітаційної клініки уперше у віці 25 років через алкоголізм.

Далі актор почав приймати наркотики, що весь час заважало його кар'єрі. Чарлі Шина навіть довелося прибрати з серіалу "Два з половиною чоловіка" через постійні прогули та зловживання алкоголем на знімальному майданчику, але сам актор так і не зізнався, що повністю залежить від шкідливої звички.

Через пиятику актор втрачає не лише ролі у фільмах, але й жінок та репутацію.

До речі, батько Шина також був алкоголіком, але вчасно визнав цей факт і почав лікуватися.

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО) - фото 6

Марат Башаров

Російський актор часто з'являється на головних шпальтах газет та журналів у стані алкогольного сп'яніння. Башарова можна побачити з чаркою і на світських заходах.

Але сам актор не вважає, що в нього є проблеми із алкоголем, тому не бачить в цьому нічого страшного. А ось колишні жінки Башарова іншої думки і говорять про те, що через спиртне актор навіть може підняти руку на жінку та відлупцювати.

Саме так і сталося із останньою дружиною актора Катериною Архаровою, яка після однієї такої бійки потрапила у лікарню зі струсом мозку.

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО) - фото 7

Девід Духовни

Голлівудський актор, зірка серіалу "Цілком таємно" та "Каліфорнікейшн", неодноразово лікувався не тільки від алкогольної, але й сексуальної залежності.

Актор не приховував свої шкідливі звички і навіть показав справжнього себе в одному з останніх серіалів, де він постійно п'є віскі.

Фото Духовни у не найкращому вигляді й до сьогодні з'являються у ЗМІ, що свідчить про те, що реабілітації у клініках акторові не допомагають.

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО) - фото 8

Джонатан Ріс-Майєрс

Ірландський актор, володар "Золотого глобусу", зірка "Матч-поінту", "Дракули", "Тюдорів", був помічений на вулицях Лондону із пляшкою горілки, яку він розпивав прямо по дорозі додому.

Зірка "Тюдорів" та інших відомих фільмів та серіалів, 37-річний Джонатан перетворився на волоцюгу, але не для нової ролі. Як повідомляють ЗМІ, актор страждає від алкоголізму і вже лікувався декілька разів у спеціальних центрах, але марно.

ТОП-10 зірок кіно, які страждають на алкоголізм (ФОТО) - фото 9

ФОТО: eg.ru, The Daily Mail, kp.ru, nnm.me, mixnews.lv, mk.ru, topnews.ru, ВКонтакте