Тетерук і космос: як нардеп робитиме Україну космічною державою

Голова новоствореного міжфракційного об'єднання "Україна - космічна держава" Андрій Тетерук лобіюватиме в парламенті "космічні" законопроекти
Depo.
18 березня 2016 19:03
ФОТО: depo.ua
Тетерук і космос: як нардеп робитиме Україну космічною державою
Тетерук і космос: як нардеп робитиме Україну космічною державою

Народний депутат від "Народного фронту" вінничанин Андрій Тетерук в рамках роботи міжфракціного об'єднання "Україна - космічна держава" має намір посприяти розвитку космічної галузі країни на законодвачому рівні. Про це кореспонденту Depo.Вінниця розповів помічник нардепа Руслан Благой.

"Андрій Тетерук відряджений від парламенту в колегію космічного агенства України. Як людина відповідальна, він перейнявся проблемами цієї галузі і намагається допомагати в парламенті на ниві законодавчої діяльності. В рамках реформ, які проводить новопризначений керівник космічного агентства Любомир Сабадош Андрій Тетерук допомагає у всіх питаннях", - розповів Благой. 

За словами помічника, в світлі розриву стосунків з Російською Федерацією, для космічної галузі України потрібно шукати новий шлях розвитку. "Міжфракційне обєднання якраз було створено для того, щоб відстоювати у Парламенті інтереси цієї галузі", - пояснив Благой. 

Він каже, що вже близько року іде "космічний" діалог про співпрацю України зі Сполученими Штатами Америки. 

"До України приїжджала делегація від НАСА. Від України до Америки делегати теж їздили на перемовини. До складу делегації Андрій Тетерук теж входив. Також триває робота з европейською космічною агенцією і з Польщею у спільних проектах", - каже помічник нардепа. 

Помічник зауважив, що найближчим часом нардеп Тетерук разом з депутатами міжфракційного об'єднання ініціюватимуть низку законопроектів, які сприятимуть розвитку космічної галузі.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця