ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чемпіон запропонував “руку і серце” на очах вболівальників

Фінал Кубку України з хокею на траві у Вінниці завершився романтичним визнанням і згодою одружитися
Depo.
31 серпня 2015 08:42
ФОТО: depo.ua
Чемпіон запропонував “руку і серце” на очах вболівальників
Чемпіон запропонував “руку і серце” на очах вболівальників

Кубок України з хокею на траві фінішував несподіваним романтичним епізодом, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Перед урочистим закриттям бігову доріжку стадіону Центрального парку у Вінниці засипали пелюстками троянд. По ним вийшов вже переодягнений 22-річний місцевий хокеїст Іван Яковенко, який став володарем Кубку України в складі ХК «ОКС-ШВСМ-ЦОП». Він став на одне коліно, вручив своїй 21-річний дівчині Аліні букет квітів і запропонував "руку і серце". Вона була зворушена і навіть дещо шокована від несподіванки, але після нетривалих роздумів пристала на пропозицію коханого. Аліна та Іван стали головними героями святкувань переможців Кубка України.

Майстер спорту, член національної збірної України з хокею на траві Іван Яковенко пояснив, чому він обрав саме стадіон місцем для пропозиції "руки і серця".

"Я хотів, щоб моя пропозиція одружитися була для Аліни неочікуваною. І вибрав підходящий момент для цього. Думаю, жодна дівчина не чекає романтичного визнання під час спортивних змагань. Коли відбудеться офіційна церемонія одруження, поки не знаю, будемо над цим думати", - розповів Depo.Вінниця Іван Яковенко.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця

свадьба - фото 1свадьба - фото 2свадьба - фото 3свадьба - фото 4свадьба - фото 5свадьба - фото 6свадьба - фото 7свадьба - фото 8свадьба - фото 9свадьба - фото 10свадьба - фото 11