Вінничанин  увійшов в трійку найкращих у стрільбі з малокаліберного пістолета на відстані 25 метрів

Марина Перката
Журналіст регіональної редакції Depo.Вінниця
Стрілок з Вінниці Олексій Денисюк здобув…

Вінничанин Олексій Денисюк виграв бронзову медаль Параолімпійських ігор-2020 у кульовій стрільбі. Він став третім у фіналі змішаних змагань зі стрільби з пневматичного пістолета. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Укрінформ.

Вінницький стрілець - член національної збірної команди України зі стрільби кульової серед спортсменів з УОРА, бронзовий призер ХV літніх Паралімпійських ігор у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) 2016 р., 4-х разовий чемпіон світу та рекордсмен світу.

Наразі в активі паралімпійської збірної України вже 78 нагород – 19 золотих, 35 срібних та 24 бронзових.

Нагадаємо, спортсменка з  Хмільника Мар'яна Шевчук на Паралімпіаді в Токіо здобула для української збірної другу золоту медаль.