Колишній керівник Генштабу Хижий розраховує, що вінницький суд засудить Полторака

Екс-заступник начальника Генерального штабу Володимир Хижий подав позов до Вінницького окружного адміністративного суду, щоб поновитись на посаді та уникнути дисциплінарного покарання
Depo.
17 березня 2016 15:36
ФОТО: depo.ua
Колишній керівник Генштабу Хижий розраховує, що вінницький суд засудить Полторака
Колишній керівник Генштабу Хижий розраховує, що вінницький суд засудить Полторака

Відразу після звільнення з Міністерства оборони України екс-заступник начальника Генерального штабу Володимир Хижий прописався в Жмеринці та подав позов у Вінницький окружний адміністративний суд на Міноборони, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сторінку радника Президента України Юрія Бірюкова у "Фейсбуці".

Степан Полторак звільнив Володимира Хижого за "систематичне невиконанням умов контракту".  Відповідний наказ був підписаний 18 лютого, а вже 20 лютого генерал-лейтенант Хижий був виключений зі списків військової частини.

Причинами для звільнення Юрій Бірюков назвав пожежу на складі снарядів для РСЗВ в Сватовому, незадовільну підготовку навчань ССО в Хмельницькому і скандал з умовами утримання військовослужбовців 53-ї бригади на полігоні Широкий Лан.

Столичний генерал Хижий виписався з Києва та прописався в м. Жмеринка, що на Вінниччині. І вже 29 лютого Володимир Хижий зареєстрував у Вінницькому окружному адмінсуді позовну заяву. Він вимагає у суду визнати протиправним та скасувати наказ Міноборони про притягнення до дисциплінарної відповідальності. 

За інформацією з Єдиного державного реєстру судових рішень, за позовом генерала Хижого суддя Вінницького окружного адміністративного суду Михайло Слободонюк відкрив провадження в адміністративній справі. Згодом суддя виніс ухвалу про закінчення підготовчого провадження та призначив справу до розгляду. В понеділок, 14 березня, відбулось перше засідання у справі столичного генерала. Наступне засідання призначено на вівторок, 22 березня.

Справу розглядатиме комісія у складі трьох суддів ВОАС: Михайла Слободонюка, Наталії Віятик та Михайла Богоноса. 

Столичний генерал розраховує, що вінницький суд засудить Полторака - фото 1Столичний генерал розраховує, що вінницький суд засудить Полторака - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця