Колишній керівник Генштабу Хижий розраховує, що вінницький суд засудить Полторака

Екс-заступник начальника Генерального штабу Володимир Хижий подав позов до Вінницького окружного адміністративного суду, щоб поновитись на посаді та уникнути дисциплінарного покарання
Колишній керівник Генштабу Хижий розраховує, що вінницький суд засудить Полторака
Колишній керівник Генштабу Хижий розраховує, що вінницький суд засудить Полторака

Відразу після звільнення з Міністерства оборони України екс-заступник начальника Генерального штабу Володимир Хижий прописався в Жмеринці та подав позов у Вінницький окружний адміністративний суд на Міноборони, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сторінку радника Президента України Юрія Бірюкова у "Фейсбуці".

Степан Полторак звільнив Володимира Хижого за "систематичне невиконанням умов контракту".  Відповідний наказ був підписаний 18 лютого, а вже 20 лютого генерал-лейтенант Хижий був виключений зі списків військової частини.

Причинами для звільнення Юрій Бірюков назвав пожежу на складі снарядів для РСЗВ в Сватовому, незадовільну підготовку навчань ССО в Хмельницькому і скандал з умовами утримання військовослужбовців 53-ї бригади на полігоні Широкий Лан.

Столичний генерал Хижий виписався з Києва та прописався в м. Жмеринка, що на Вінниччині. І вже 29 лютого Володимир Хижий зареєстрував у Вінницькому окружному адмінсуді позовну заяву. Він вимагає у суду визнати протиправним та скасувати наказ Міноборони про притягнення до дисциплінарної відповідальності. 

За інформацією з Єдиного державного реєстру судових рішень, за позовом генерала Хижого суддя Вінницького окружного адміністративного суду Михайло Слободонюк відкрив провадження в адміністративній справі. Згодом суддя виніс ухвалу про закінчення підготовчого провадження та призначив справу до розгляду. В понеділок, 14 березня, відбулось перше засідання у справі столичного генерала. Наступне засідання призначено на вівторок, 22 березня.

Справу розглядатиме комісія у складі трьох суддів ВОАС: Михайла Слободонюка, Наталії Віятик та Михайла Богоноса. 

Столичний генерал розраховує, що вінницький суд засудить Полторака - фото 1Столичний генерал розраховує, що вінницький суд засудить Полторака - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця