Столичні фріфайтери взяли золото відкритого Кубку Вінниччини

На змагання у Вінницю приїхали команди з п’яти областей, які представляли 15 клубів

Столичні фріфайтери взяли золото відкрит…

Вчора, 20 лютого, у Вінниці відбулись змагання в рамках відкритого Кубку Вінниччини з фрі-файту, повідомляє Depo.Вінниця.

В турнірі взяли участь 83 бійці з Київської, Тернопільської, Житомирської, Івано-Франківської і Вінницької областей. Кращих визначали в 24 категоріях – вікових і вагових. Окремо розігрувалися медалі серед чоловіків, старших і молодших юніорів та дітей.

В командному заліку, як і минулого року, перемогла збірна Київської області. На другому місці – Житомирська область, на третьому – вінницький спортклуб "Січ". Загалом Вінниччину представляли одразу 6 клубних команд. За результатами поєдинків вінничани вибороли 10 золотих, 11 срібних і 7 бронзових медалей.

Столичні "фріфайтери" взяли золото відкритого Кубку Вінниччини - фото 1

Перші номери збірної України у змаганнях участь не брали. Адже як зазначив головний суддя Кубку, виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту Сергій Антропов, цей турнір для бійців-початківців, які мають здобувати цінний досвід.

"В деяких інших регіонах фрі-файт "живе" вже давно, а у Вінниці він лише почав розвиватися. Не всі вінницькі фрі-файтери розуміють правила "limited fite". Це обмеження допомагає зберегти здоров’я юним спортсменам. Приміром, у "limited fite" заборонені сильні удари по голові. Зараховуються лише несильні", – пояснив суддя.

За словами організаторів, мета турніру - відбір кращих спортсменів до складу збірної області, яка візьме участь в Кубку України, що за місяць відбудеться у Харкові.