Стало відомо, хто з вінницьких поліцейських виявився найкращим самбістом

Стало відомо, хто з вінницьких поліцейсь…

Команда Головного управління Нацполіції Вінниччини виборола першість на обласному чемпіонаті з боротьби самбо. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини.

В обласному  чемпіонаті  з  боротьби самбо взяли участь збірні команди  правоохоронних органів  Вінницької області.

За  результатами проведених змагань збірна команда Головного управління Нацполіції Вінниччини посіла перше місце.  В особистій першості у ваговій категорії до 82 кг перше  місце посів слідчий обласного главку Ярослав Рябокінь, у категорії до 100 кг – старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Київського відділення поліції Сергій Пивовар та у категорії понад 100 кг – поліцейський батальйону особливого  призначення «Вінниця» Дмитро Пустовіт.

Першість у ваговій категорії до 90 кг розділити  між собою  боєць спецпідрозділу КОРД Михайло Южаков  та старший оперуповноважений  управління протидії  наркозлочинності  Юрій Бараболя.

Переможці  отримали грамоти, кубки  та  подарунки.

Нагадаємо, поліцейські Харківщини перемогли в чемпіонаті Нацполіції з рукопашного бою у Вінниці.