Головну нагороду на чемпіонаті у Вінниці здобули харківські поліцейські (ФОТО)

Перше місце серед збірних команд посіли поліцейські з Харківщини, друге місце виборола команда Миколаївської області, третє – збірна Луганщини

Поліцейські Харківщини перемогли в чемпіонаті Нацполіції з рукопашного бою у Вінниці. Про це повіомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини.

У Вінниці відбувся фінал чемпіонату Нацполіції з рукопашного бою та нагородження переможців. Впродовж двох днів 28 збірних команд структурних підрозділів поліції зі всієї країни, департаментів корпусу оперативно-раптової дії, патрульної поліції та поліції охорони змагалися за першість НПУ у семи вагових категоріях та за звання найсильнішої збірної команди серед поліцейських.

Перше місце серед збірних команд посіли поліцейські з Харківщини, друге місце виборола команда Миколаївської області, третє – збірна Луганщини.

Організаційний комітет чемпіонату визначив переможця у номінації "За найкращу техніку". Ним став учасник збірної команди Харківської області Владислав Руднєв. Перемогу у номінації "За волю до перемоги" здобув Андрій Бурденюк з Чернівецької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #поліція