ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сотню добровольців до армії "забракували" через алкоголізм

Деякі добровольці-вінничани збирались "під мухою" їхати на навчання
Depo.
20 квітня 2016 14:53
ФОТО: depo.ua
Сотню добровольців до армії "забракували" через алкоголізм
Сотню добровольців до армії "забракували" через алкоголізм

Майже сотню вінничан, які не пройшли відбору на контрактну службу, відправили назад додому через вживання алкоголю, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на УНН-Центр. 

За словами виконуючого обов'язки військкома області Михайла Дзигаленка, за перший квартал цього року контракт підписали лише 687 чоловік, але до навчальних центрів було відібрано значно більше добровольців.

"Одним на заваді стали проблеми зі здоров'ям, наприклад у деяких вінничан виявили гепатит чи ВІЛ-інфекцію. Втім, через стан здоров'я мало "відсіюється". В більшості випадків через алкоголізм, або через те, що були умовно засуджені. Охочим служити за контрактом ми радили позбутися звички до алкоголізму і 30% зрозуміли нас. Багато чоловіків прибули на відправлення в стані алкогольного сп'яніння, то ми відразу їх відправили додому", - розповів Дзигаленко. 

Як розповів Дзигаленко, схильність до алкоголю і наркотиків добре проявляється під час тестів, які проводить комісія профвідбору.

"З любителями алкогольних напоїв боряться командири всіх ланок. Не секрет, що за три місяці в сухопутних військах зафіксували 207 втрат, бойових - лише 26, всі решта - в стані алкогольного сп'яніння, самостріли, суїциди та аварії", - пояснив комісар. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця